• blog_07312012_valerio_leather_2_popup.jpg
  • leather.jpg
  • s.jpg
RizVN Support

آمار بازدید


امروز8
دیروز12
این هفته32
این ماه127
آمار کل85634

ضد عفونی دستگاه جوجه کشی

بیماری ها و عفونت همیشه یک نگرانی عمده برای صنعت طیور، به خصوص در جوجه کشی می باشد. خوشبختانه با ضدعفونی مرغداری ها از آلودگی میکروبی و ویروسی می توان پیشگیری کرد و با استفاده از شیوه های مدیریت مناسب و محصولات بهداشتی مدرن کنترل کرد.

بعضی از میکروارگانیسم ها نسبتا بی ضرر در حالی که بسیاری از آنها بیماری زا هستند. برخی از میکرووارگانیسم ها تهدید مرگباری به یک گونه از حیوان می باشد و در حالی که هنوز برخی از آنها بی ضرر به گونه دیگر حیوانات می باشد.

برای از بین بردن بعضی از این موجودات به راحتی نابود  می شوند در حالی که دیگر میکرووارگانیسم ها بسیار دشوار از بین می روند.

شرایط های مختلفی برای کنترل میکروبی برای از بین بردن میکروارگانیسم های بیماری وجود دارد که سه دوره معمولا استفاده می شود، که این موارد و دوره ها شامل موارد زیر است :

عقیم سازی : تخریب تمام اشکال عفونی و تولید مثلی تمام میکروارگانیسم ها ( باکتری ها، قارچ ها، ویروس ها و … )

مواد ضد عفونی کننده : تخریب تمام اشکال رویشی از میکروارگانیسم ها. اسپورها نابود نخواهد شد.

بهداشت : به کاهش تعداد میکروارارگانیسم های بیماری زا را به یک سطح که در آن یک تهدید بیماری را به میزبان خود مطرح نیست. بهداشت و پاکیزگی سالن جوجه کشی و مرغداری باعث می شود سالن عاری از هرگونه میکروارگانیسم باشد.

برای رسیدن به یک شرایط مطلوب جوجه کشی بررسی بهترین شرایط در نظر گرفتن مهم ترین مواد ضدعفونی برای از بین بردن میکروارگانیسم های موجود در دستگاه جوجه کشی و محیط به یاد داشته باشید که ضدعفونی هر دوره جوجه کشی الزامیست.

تمیز کردن مناسب امکانات و وسایل و تجهیزات سالن جوجه کشی اکثریت قریب به اتفاق همه موجودات را حذف و باید قبل از استفاده از ماشین جوجه کشی مواد ضد عفونی کننده استفاده شود.

گرداورنده لیدا راعیCopyright © 2013 Soft Leather. All rights reserved

طراحی سايت , بهینه سازی،سئو و هاست : توسط گروه سايت سازی جوملا طراحی سایت حرفه ای


طراحی وب سایت حرفه ای,وب سایت ارزان,تبلیغ گوگل,پرکلراتیلن,طراحی لوگو,طراحی کاتالوگ تبلیغاتی,آموزش طراحی سایت,ماژول تاریخ ایرانی,طراحی سایت مداحی,تبلیغات گوگل,سایت های آماده,طراحی اپلیکیشن اندروید,ماژول تاریخ شمسی جوملا 3,طراحی سایت صنعتی,نمونه طراحی کاتالوگ,طراحی کاتالوگ حرفه ای,بشکه پرکلرواتیلن,طراحی سایت خبرگزاری,قیمت طراحی سایت,طراحی سايت با جوملا,طراحی سایت حرفه ای,طراحی سایت ارزان,طراحی سایت 24 ساعته,آموزش طراحی وب سایت,ساعت برای جوملا,آموزش طراحی وب سایت با جوملا,پرکلر اتیلن,پرکلرواتیلن,تبلیغات گوگل,ماژول تاریخ انگلیسی,طراحی کاتالوگ,ساعت متحرک جوملا,طراحی سایت شخصی,سایت آماده,طراحی سایت فروشگاهی,گوگل ادوردز,طراحی سایت رایگان,طراحی سایت حرفه ای,طراحی سایت ارزان,طراحی سايت با جوملا,تبلیغات در گوگل,ماژول ساعت جوملا 3,ماژول تاریخ شمسی,طراحی سایت فوری,طراحی سایت خبری,ماژول تاریخ جوملا,قیمت طراحی وب سایت,قیمت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی,ماژول تاریخ عربی,طراحی اپلیکیشن موبایل,قیمت طراحی سایت حرفه ای,ماژول ساعت برای جوملا,xvhpd shdj,آموزش جوملا,تبلیغات در صفحه اول گوگل,تبلیغات در سایت گوگل,طراحی سایت فروشگاه اینترنتی,طراحی سایت املاک,قیمت طراحی کاتالوگ,قیمت تبلیغات گوگل,طراحی سایت در 24 ساعت,طراحی اپلیکیشن,طراحی سایت مذهبی,طراحی کارت ویزیت,