• blog_07312012_valerio_leather_2_popup.jpg
  • leather.jpg
  • s.jpg
RizVN Support

آمار بازدید


امروز0
دیروز2
این هفته0
این ماه133
آمار کل85640

درجه بندی جوجه شترمرغ

???????? انواع جوجه ها

1️⃣ درجه یک : که بدون هیچ مشکلی به دنیا می آیند.

2️⃣ درجه دو : نوک زدن به پوسته و بیرون آمدن را به سختی انجام می دهند.

3️⃣ درجه سه : این جوجه ها قادر به نوک زدن به پوسته نمی باشند و در این حالت پوسته بایستی برای آنها شکسته شود.
 
4️⃣ درجه چهار : این جوجه ها غیر نرمال بوده زیرا وزن آنها پائین است ( وزن نرمال gr700> می باشد) اما غالبا غیر ممکن است که تخمها را در زمان صحیح با دست شکسته و بازکرد زیرا یا خیلی زود شکسته می‌شوند که در این زمان کیسه زرده هنوز مشخص است و یا دیر شکسته می شوند که در نتیجه جوجه خفه شده است. عموما جوجه های درجه 3 و 4 با مرگ و میر مواجه می شوند.
تا آنجائی که ممکن است کمک کمی باید به جوجه های در حال هچ (به دنیا آمدن) داده شود. جوجه‌هائی که به طور نارس به دنیا می آیند در معرض عفونتهای نافی و کیسه زرده واقع  می شوند که درمان ناحیه نافی بوسیله ضدعفونی کردن آن با مقادیرآزاد  ید 7%  و یا بتادین انجام می پذیرد.

⚠️دقت شود در زمان خرید تخم اطلاعات کافی از نوع والدین– نحوه جیره غذائی در دوران جفت گیری و تخمگذاری و نتایج هچری بدست آورید.                               

پروانه فراهانی

09124439674Copyright © 2013 Soft Leather. All rights reserved

طراحی سايت , بهینه سازی،سئو و هاست : توسط گروه سايت سازی جوملا طراحی سایت حرفه ای


طراحی سایت در 24 ساعت,طراحی لوگو,طراحی سايت با جوملا,نمونه طراحی کاتالوگ,قیمت طراحی سایت حرفه ای,طراحی کارت ویزیت,ساعت متحرک جوملا,طراحی اپلیکیشن اندروید,قیمت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی,ماژول تاریخ انگلیسی,قیمت تبلیغات گوگل,ماژول تاریخ ایرانی,طراحی سایت املاک,طراحی وب سایت حرفه ای,پرکلرواتیلن,ساعت برای جوملا,طراحی سایت صنعتی,طراحی سایت حرفه ای,xvhpd shdj,ماژول تاریخ جوملا,سایت های آماده,آموزش طراحی وب سایت,طراحی سایت ارزان,پرکلراتیلن,قیمت طراحی سایت,طراحی اپلیکیشن,طراحی سایت مداحی,طراحی کاتالوگ تبلیغاتی,طراحی سایت فروشگاه اینترنتی,آموزش طراحی وب سایت با جوملا,طراحی کاتالوگ حرفه ای,طراحی سایت رایگان,طراحی اپلیکیشن موبایل,بشکه پرکلرواتیلن,ماژول تاریخ شمسی جوملا 3,طراحی سایت 24 ساعته,پرکلر اتیلن,طراحی سایت خبری,طراحی سایت مذهبی,طراحی کاتالوگ,قیمت طراحی کاتالوگ,تبلیغات گوگل,ماژول ساعت جوملا 3,طراحی سایت فروشگاهی,طراحی سایت خبرگزاری,ماژول تاریخ عربی,آموزش جوملا,سایت آماده,طراحی سايت با جوملا,آموزش طراحی سایت,تبلیغات در صفحه اول گوگل,ماژول ساعت برای جوملا,وب سایت ارزان,گوگل ادوردز,تبلیغات در سایت گوگل,طراحی سایت شخصی,طراحی سایت ارزان,تبلیغات گوگل,طراحی سایت فوری,تبلیغ گوگل,تبلیغات در گوگل,طراحی سایت حرفه ای,قیمت طراحی وب سایت,ماژول تاریخ شمسی,